browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Vrh Q – *18.9.2013

Tato koťátka pro nás byla naprosto speciální. Po sedmi letech chovu jsme se dočkali koťátek po vlastním kocourovi a jako bonus k tomu byla jejich maminkou námi odchovaná kočička Nenetka. Buřtík se jako taťka osvědčil. Byl velmi pečlivým tatínkem a často jsem v porodnici místo Nenetky našla Buřtíka, jak opečovává svá miminka.

Matka: Nenetka – Nénette du Soleil Eclatant

Otec: Buřtík – Jerob GB

Quintessa du Soleil Eclatant bydlí v Německu spolu s kočičkou z vrhu O – Oilily v chovatelské stanici „vom Elbenbruch“. Quintessa má skvělý domov, kde je hýčkaným miláčkem, stejně jako Oilily. Na její první výstavě se její velmi dařilo, vyhrála Best in Show a dnes se stejně jako Quesadilla může pyšnit titulem Kittenchampion. Nemohli jsme si přát lepší domov pro naši sladkou princeznu a děkujeme Anke i celé její rodině za skvělou péči.

Quintessa

Quintessa

Quintessa - 6 měsíců

Quintessa – 6 měsíců

Quintessa a její pohár za Best in Show

Quintessa a její pohár za Best in Show

Quintessa - 6 měsíců

Quintessa – 6 měsíců

 

Quesadilla du Soleil Eclatant bydlí v Německu v chovatelské stanici „of Candy Passion“ s Inkou a Ilkou a kočičkou z vrhu O – Opium, která se po domácky jmenuje Orelie. Quesadilla se v únoru zúčastnila své první výstavy, kde byla malou superstar a vyhrála, co mohla. 🙂 Jsme na ni velmi pyšní a jsme velmi rádi, že našla tak skvělý domov. <3

 

Quesadilla

Quesadilla

 

Quesadilla 8 měsíců

Quesadilla 8 měsíců

Quesadilla 8 měsíců

Quesadilla 8 měsíců

Quesadilla na své první výstavě :) BIV, BIS, 1. místo v kruhu

Quesadilla na své první výstavě 🙂 BIV, BIS, 1. místo v kruhu


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat