Tato koťátka pro nás byla naprosto speciální. Po sedmi letech chovu jsme se dočkali koťátek po vlastním kocourovi a jako bonus k tomu byla jejich maminkou námi odchovaná kočička Nenetka. Buřtík se jako taťka osvědčil. Byl velmi pečlivým tatínkem a často jsem v porodnici místo Nenetky našla Buřtíka, jak opečovává svá miminka.

Matka: Nenetka – Nénette du Soleil Eclatant

Otec: Buřtík – Jerob GB

Quintessa du Soleil Eclatant bydlí v Německu spolu s kočičkou z vrhu O – Oilily v chovatelské stanici „vom Elbenbruch“. Quintessa má skvělý domov, kde je hýčkaným miláčkem, stejně jako Oilily. Na její první výstavě se její velmi dařilo, vyhrála Best in Show a dnes se stejně jako Quesadilla může pyšnit titulem Kittenchampion. Nemohli jsme si přát lepší domov pro naši sladkou princeznu a děkujeme Anke i celé její rodině za skvělou péči.

Quintessa
Quintessa
Quintessa - 6 měsíců
Quintessa – 6 měsíců
Quintessa a její pohár za Best in Show
Quintessa a její pohár za Best in Show
Quintessa - 6 měsíců
Quintessa – 6 měsíců

 

Quesadilla du Soleil Eclatant bydlí v Německu v chovatelské stanici „of Candy Passion“ s Inkou a Ilkou a kočičkou z vrhu O – Opium, která se po domácky jmenuje Orelie. Quesadilla se v únoru zúčastnila své první výstavy, kde byla malou superstar a vyhrála, co mohla. 🙂 Jsme na ni velmi pyšní a jsme velmi rádi, že našla tak skvělý domov. <3

 

Quesadilla
Quesadilla

 

Quesadilla 8 měsíců
Quesadilla 8 měsíců
Quesadilla 8 měsíců
Quesadilla 8 měsíců
Quesadilla na své první výstavě :) BIV, BIS, 1. místo v kruhu
Quesadilla na své první výstavě 🙂 BIV, BIS, 1. místo v kruhu