browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Vrh O – *14.4.2013

Matka: Indhira v. Peo-Cat’s – Induška

Otec: Pokerface of Tommy’s-Town House*DE

Po dvou letech se Indušce narodila zase koťátka. Otcem těchto miminek byl krásný mohutný kocour Poky, který bydlí u mé kamarádky Laďky v Kozojídkách na Moravě. Induška si udělala výlet hned dvakrát, protože se napoprvé nezadařilo, ale nakonec se naší cestovatelce narodila 4 krásné chundelaté kuličky. Tímto Laďce děkuji za důvěru i za vstřícnost.

 

Obelix du Soleil Eclatant*CZ

Opět jako jediný zástupce kocouřího pokolení v tomto vrhu. Malé klubíčko s velkým apetitem, který mi dělal neustále ocásek 🙂 Chodil za mnou všude, hlídal mě při koupání, v posteli i při vaření, div jsem ho málem nezašlápla. Obelixíček se odstěhoval do Prostějova, kde dělá společnost dvěma kocourům z CHS Silkybabe. Netrvalo dlouho a omotal si kolem tlapky i tyto dva sedmikilové obříky a teď tomu doma velí právě on 🙂 Jsme rádi, že se dostal do skvělých rukou a doufáme, že v novém domově bude dělat jen a jen radost.

 

Obelixik

Once du Soleil Eclatant*CZ

Once stále nenašla nový pelíšek a čeká na nové majitele.

Once

Oilily du Soleil Eclatant*CZ

Oilily byla největší kočička z celého vrhu. Ve svých 4 měsících byla skoro stejně velká jako naše roční Nenetka. Oilily byla zpočátku maličko zdrženlivější, ale čím byla vetší, tím se z ní stával větší poklad s úžasnou povahou. Oilily se přestěhovala až do dalekého Wuppertalu v Německu, kde dělá společnost dalším kočičím krasavicím a láskou ji zahrnuje moc milá rodina – CHS vom Elbenbruch*DE. Jsme moc rádi, že Oilily našla takový skvělý domov, jaký má a těšíme se na její další vývoj. bude z ní takový obřík jako je tatínek? 🙂

Oilily

Opium du Soleil Eclatant*CZ

Čokoládová kočička se narodila jako poslední a stěhovala se od nás jako první. Původně měla bydlet s Chlupáčem ve Francii, ale osud tomu chtěl jinak a Opium se do Francie neodstěhovala. Nakonec odjela se dvěma moc fajn děvčaty až k Hamburku do Německa, kde dělá společnost lilové krasavici Amber a kocouřímu kamarádovi Sam-Stigovi do CHS from Amber Tree*DE. Opium – po domácku Orelie se okamžitě zabydlela a je doma velkým miláčkem. I holkám patří mé velké díky za příkladnou péči o naši čokoládovou pusinku.

Opium


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat