Jediný vrh roku 2012 se nám podařilo realizovat s Guccinkou a krásným lilovým Elmíkem z CHS Bugaboo*CZ. Tímto bych chtěla moc poděkovat manželům Křepelkovým, že nám umožnili toto spojení a my jsme se mohli radovat z úžasných koťátek. Byly celkem 3 – 2 kluci a 1 kočička, která zůstala s námi doma.

Matka: Starlette Magique Joufflu*NL – Gucci

Otec: Blue Eldar’s Elmo of Bugaboo*NL

 

Nootle de la Fluffypaw Soleil Eclatant*CZ

Flufik si na svého konečného majitele chvilku počkal. Původně se měl stěhovat do Francie, ale to nakonec nevyšlo. Potom se o něj nikdo nehlásil a pak následovala veliká vlna zájmu, kdy jsme se nakonec rozhodli, že se Flufinek odstěhuje do Polska k Marleně – CHS Choisy le Royi*PL. Čas ukazuje, že naše rozhodnutí bylo správné. Flufík je typický medvídek a jeho majitelé jej bezmezně milují a my jsme moc rádi, že jsme muvybrali ty správné majitele.

 Nootle de la Fluffypaw Soleil Eclatant*CZ

 

Nutmeg du Soleil Eclatant*CZ

Nutíček se odstěhoval do Španělska do Barcelony. Má čokoládověželvovinou kamarádku a Patricie se o ně vzorně stará. Jsme moc rádi, že má Nutíček takový krásný domov a my děkujeme Patricii za péči a lásku, kterou ho zahrnuje.

Nutíček se zúčastnil výstavy ve Francii, kde ve třídě koťat sklidil velký úspěch. V sobotu byl nominován do BIS a v neděli BIS vyhrál! Moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Nutmeg du Soleil Eclatant*CZ

 

Nénette du Soleil Eclatant

A nakonec naše divoška Nenetka. Více info o Nenetce najdete na její stránce 🙂

Nénette du Soleil Eclatant*CZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *