browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Vrh F – *16.4.2008

Pyšnými rodiči těchto našich prvních mimísků je naše Briketka a skořicový kocour Cinnamon Bear of the Pepper King působící v CHS Honorable. Po dlouhé probdělé noci Briketka přivedla na svět 4 krásné zdravé kluky.

Matka: France Honorable*CZ – Briketka

Otec: Cinnamon Bear of the Pepper King*HU

Falling in Love Éclat du soleil*CZ – BRI d
First Class Éclat du soleil*CZ – BRI d
Fabien Éclat du soleil*CZ – BRI d
Finging Nemo Éclat du soleil*CZ – BRI e

Falling in Love neboli po domácku Honzík bydlí u maminky mého spolužáka, kde si žije opravdu královsky. Společnost mu dělá další kočičí kamarád a společně vymýšlejí pořádné lumpárny.

Fabik našel nové bydliště v Brně u paní Křivánkové, která si ho náležitě hýčká a rozmazluje. Fabien je v této době již kastrát. Bohužel mu v červenci 2012 bylo pozitivně diagnostikováno HCM. Moc nás to mrzí a přejeme dlouhá a spokojená léta.

Nemo se přestěhoval do Rakouska, kde měl působit jako chovný kocour, ale vzhledem k okolnostem z něj je kastrát a je spokojený mazlíček.

Jsem moc ráda, že naše první miminka našla takové skvělé páníčky, kteří je zahrnují svou láskou a starostlivostí, za kterou jim děkuji. Doufám, že jim „naše“ miminka budou dělat radost ještě hodně dlouhou dobu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat