Po dlouhé době se Induška rozhodla pořádně si užít koťátek a tak se nám 13.2.2014 narodilo 7 kousků. Induška také pojala potřebu vykompenzovat své předcházející převážně kočičkovské vrhy i nějakým tím kocourkem a tak nám nadělila 5 kocourků a dvě kočičky. A v chalupě bylo veselo. 🙂

Matka: Induška – Indhira v. Peo-Cat’s

Otec: Buřtík – Jerob GB

 

Náš oktet
Náš oktet – vrh R+S

 

Salam Alejkum du Soleil Eclatant se odstěhoval do Rakouska do chovatelské stanice Nusscats, kde bude působit jako chovný kocourek. Jsem přesvědčená, že se bude mít báječně a bude dělat radost celé rodince.

Salam Alejkum
Salam Alejkum

 

Scooby-Doo du Soleil Eclatant zatím na nový domov čeká.

Scooby-Doo
Scooby-Doo

 

Skittles du Soleil Eclatant bydlí u Liberce, kde dělá mazlíčka. Jeho majitelé si jej vyhlídli také z toho důvodu, že jim předchozí kocourek zemřel na HCM. Skittlík se velmi rychle zabydlel. Neproběhlo žádné dlouhodobé schovávání se pod postelí apod. hned první noc už si chrněl v posteli. Jsme velmi potěšeni tím, jaký domov jsme Skittlíkovi našli a doufáme, že se bude mít skvěle, protože si to zaslouží. 🙂

Skittles
Skittles

 

Spongebob du Soleil Eclatant – zatím čeká na nový domov.

Samuel
Samuel

Socrate du Soleil Eclatant byl dlouhou dobu zamluvený a chystal se na cestu do Francie, ale noví majitelé se nakonec rozhodli, že si místo něj vezmou kočičku Sushi. Původně jsme si chtěli Cumlíka nechat, ale rozhodli jsme se ho prodat, takže čeká na novou rodinku.

Special Delivery
Socrate

Sushi du Soleil Eclatant a Sunshine du Soleil Eclatant se obě odstěhovaly do Francie do chovatelské stanice Cat’s Hart, kde se na ně těšil jejich polobratr Incredible z vrhu I. Jelikož se s Isabelle a Erikem již nějakou dobu známe, tak jsme se domluvili a obě kočičky odcestovali k nim. Jsme zvědaví, jakou výstavní kariéru budou mít holky. U Sushi předpokládáme, že se postupem času vyvine v krásnou britskou slečnu a bude stejně krásná jako její sestřička Sunshine, která je obrovský mazlík a miláček. Víme, že obě holky budou mít nejlepší možný domov a nezbývá než popřát hodně štěstí a radosti s oběma kočičkami.

Sushi
Sushi
Sunshine
Sunshine