Po dlouhé době se u nás narodila dlouho očekávaná koťátka. Guccitka to neměla nejlehčí, protože první porod a hned císařským řezem. Všechno zvládla na jedničku a my jsme měli 4 malá dvoubarevná miminka. 🙂 Děkujeme paní Aleně Cihlářové, že nám „půjčila“ Čokýna a my jsme mohli mít takové krásné chlupaté rošťáky. 🙂

Matka: Starlette Magique Joufflu*NL – Gucci

Otec: CH Schabolleke’s Peerke*NL

Helléne Éclat du soleil*CZ
Jako jediná zástupkyně holčičího pohlaví se narodila čokoládová bikolorka Helenka. Helenka se nenechala od svých třech brášků vůbec nijak utlačovat. Sama jim dávala co proto. Je to obrovsky umazlená kočička a taky pořádná divoška. Helenka si nyní užívá na slunných Kanárských ostrovech v letovisku Las Palmas de Gran Canaria, kde dělá obrovskou radost Carolině a Adrianovi, kteří jsou z ní naprosto unešeni. Helenka je ve Španělsku první čokoládová bikolorka a já jsem přesvědčena, že svými obrovskými kukadly okouzlí nejednoho posuzovatele. Jak mi sama Carolina napsala, Helléne is simple DREAM! 🙂 Helenku najdete na stránkách CHS Guadalcan*ES, kde nyní Helenka bydlí.

kokoa

Héros du Jour Éclat du soleil*CZ
Herosek byl moje láska hned od narození. Na klinice, kde jsme byli na císařském řezu, mi strčili do ruky bednu s miminky a dělejte, co umíte. Dvě koťátka jsme „nahodili“ okamžitě po prvním pokusu, ale Heroskovi se vůbec nechtělo. Když jsem to po deseti minutách chtěla vzdát, tak Herosek začal pískat a bylo vyhráno! Proto jsem mu nemohla dát jiné jméno než Héros du Jour – Hrdina dne. Herosek byl ze všech 4 koťátek nejkrásnější a já dlouho bojovala s tím, jestli si ho nemám nechat. Ale nejevilo se mi to jako nejlepší nápad. Nakonec jednoho večera zazvonil telefon. Anke byla z Heroska maximálně nadšená a po pár slovech a několika e-mailech jsem byla přesvědčená, že Herosek nemůže mít lepší domov, než právě v Německu v CHS vom Bunten Pinsel. Heroskovi se daří výborně! Je mazlíkem celé rodiny a náležitě si lásky svých páníčků užívá. S Anke jsme stále v kontaktu a pořád na něj slyším jen a jen chválu a já jsem ráda, že z něj má Anke i celá rodina takovou radost a že Herosek našel tak skvělý domov. O dostatek fotek bude postaráno, protože Herosek si je vědom své krásy a ochotně pózuje při focení. Však má taky co ukazovat! 🙂

eros

Hello, I’m Chocky Jr. Éclat du soleil*CZ
Malý Čoky Jr. měl o svém jménu rozhodnuto prakticky okamžitě, jen jsem nevěděla, jak to načarovat, aby nám jméno pasovala s písmenkem H. Čoky je barevně celý po tatínkovi, kterému doma říkají Čoky a já jsem chtěla alespoň touto cestou poděkovat paní Cihlářové za to, že jsme díky jejímu miláčkovi mohli mít tak krásná miminka. Čoky Jr. se odstěhoval taky za hranice naší republiky. Čokyho si jeho nová rodinka zamilovala okamžitě. Roste jako z vody a pan fotograf, který mu byl před nedávnem udělat pár foteček, si myslel, že se jedná o dospělého kočičáka. Jaké bylo jeho překvapení, když zjistil, že mu ještě není ani 5 měsíců. Na přání majitelky zatím neuvádím CHS, ve které Čoky působí.

chocky

Happy Hippo Éclat du soleil*CZ
A posledním ze 4 sourozenců je malý Happyk, který bydlí jako jediný v ČR. Odstěhoval se do vesničky Kytlice k manželům Jahodovým, kteří ho velice zbožňují a velmi rozmazlují. Nedávno dostal kamaráda, aby mu nebylo smutno a řádí spolu jako Černá ruka. Happyk byl malý neposeda už doma. Nic pro něj nebylo překážkou a jeho apetit snad neznal konce. Aby mohl vylízat talíř, tak byl ochoten podstoupit cokoli. Nebylo lehké mu v tom zabránit. 🙂 Happyk přinesl do krásného domečku v Kytlici hodně sluníčka a já jsem ráda, že své nové paničce dělá tak velkou radost i spolu s jeho novým kamarádem Matýskem. Paní Jahodové i jejímu manželovi mockrát děkuji za to obrovské množství lásky, které pro moje miminko mají ve svých srdcích.

happyk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *