browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Volná koťátka

Posted by on 17.3.2017

Na svoje domovy stále čekají 3 miminka, poslední koťátka z našeho chovu.

Andfeniel je mazlivá kočička, která se neustálé doslova vtírá do přízně. Vůbec se nezdráhá hlavičkou strkat do ruky a cpát ji k dlaním, aby ji někdo drbal, při jakékoli činnosti 🙂 Je zvyklá na malé děti a je vůči nim docela odolná 🙂

Andfeniel – volna k prodeji jako mazlíček

Další kočička na prodej je Zoastria, která je povahou opatrnější, bojí se dětí, takže je víc aktivní, když je všude ticho a klid a jí nehrozí žádné „nebezpečí“. Je vhodnější do klidné domácnosti, kde bude hýčkanou krasavicí a miláčkem celé rodiny.

Zoastria – volná jako mazlíček do klidnější domácnosti

Zoastria – volná jako mazlíček do klidnější domácnosti

A jako poslední pán na holení je Alaerion, jediný kocourek, který je to stejné v bledě modrém jako Andfeniel. Děsná vtěrka, nezastaví se před ničím, pokud jeho srdce touží po drbání v kožíšku. On je s dětmi o level výš.. Nechá se od nich ošmatlávat, s Johankou se očichávají čumáčky „tělo na tělo“ a nebojí se i přesto, že ho Honzík stabilně tahá za ohon..

Obě naše kočky – Nenetka i Vopička jsou již vykastrované a Legolas o své poklady taky již přišel. Poslední nevykastrovaní kocouři taky přijdou na řadu, jak přijde ta vhodná doba.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat