browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Tak nějak všelijak

Posted by on 20.6.2016

Začneme maličko smutně, i když i to k životu patří. S opravdu těžkým srdcem se mi říká velmi smutná novinka a to o naší milované Bábovce. Bohužel se jí stal den 15.4.2016 osudným a už na nás kouká z nebíčka. Souhra nešťastných náhod má za následek, že Bábovičky život vyhasl pod koly auta. I když jsem s ní byla do pěti minut na veterině, tak jí již nebylo pomoci a proto teď spí pod třešní a hlídá nás a svoje parťáky, aby se nám nic zlého nestalo.

Šmudlinka

Bábovička

Zvažovala jsem, že si teda její dceru Cremosu nechám doma, že to třeba mělo tak být a proto se u nás držela tak dlouho, ale druhého dne večer se ozvala Priscillia z Belgie a po krátkém zvažování pro a proti, jsem se rozhodla pro Cremosino stěhování. Vzhledem k její povaze by jí naše domácnost nedělala úplně dobře, protože potřebuju klidné prostředí a to s naším malým Prcíkem prostě nelze, proto se odstěhovala a má se naprosto skvěle a já mám velkou radost, že může žít normální život, což by u nás šlo jen stěží.

A na závěr se stalo to, co by mě ani ve snu nenapadlo… A to to, že se Vincour odstěhoval tam, kam měl jít, když měl 3 měsíce. Nakonec se dočkal, i když s devítiměsíčním zpožděním, ale je to tak. Spongebob a Vincour jsou spolu a jsou nejšťastnější na světě. A já s nimi. 🙂

Bohužel Laurent neměl takové štěstí a teď už běhá s Bábovkou na obláčku. V jeho případě jsem bohužel nesplnila to, co se ode mě očekává a nenašla mu tu pravou a jedinou rodinku, která pro něj udělá vše. Laurent byl v den svých osmiměsíčních narozenin uspán. Důvodem bylo upadnutí do komatu, kdy ošetřující veterinář naprosto mylně diagnostikoval cukrovku a aplikoval inzulín.

Tato věc zatím není dořešená a momentálně se nacházíme ve fázi, kdy nám právníci píší předžalobní upomínky, takže jsme celou věc postoupili Revizní komisi Komory veterinárních lékařů a čekáme na výsledek šetření.

Laurent aneb "kotě se silnou cukrovkou"

Laurent aneb „kotě se silnou cukrovkou“

Comments are closed.

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde