browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Tak nějak všelijak

Posted by on 20.6.2016

Začneme maličko smutně, i když i to k životu patří. S opravdu těžkým srdcem se mi říká velmi smutná novinka a to o naší milované Bábovce. Bohužel se jí stal den 15.4.2016 osudným a už na nás kouká z nebíčka. Souhra nešťastných náhod má za následek, že Bábovičky život vyhasl pod koly auta. I když jsem s ní byla do pěti minut na veterině, tak jí již nebylo pomoci a proto teď spí pod třešní a hlídá nás a svoje parťáky, aby se nám nic zlého nestalo.

Šmudlinka

Bábovička

Zvažovala jsem, že si teda její dceru Cremosu nechám doma, že to třeba mělo tak být a proto se u nás držela tak dlouho, ale druhého dne večer se ozvala Priscillia z Belgie a po krátkém zvažování pro a proti, jsem se rozhodla pro Cremosino stěhování. Vzhledem k její povaze by jí naše domácnost nedělala úplně dobře, protože potřebuju klidné prostředí a to s naším malým Prcíkem prostě nelze, proto se odstěhovala a má se naprosto skvěle a já mám velkou radost, že může žít normální život, což by u nás šlo jen stěží.

A na závěr se stalo to, co by mě ani ve snu nenapadlo… A to to, že se Vincour odstěhoval tam, kam měl jít, když měl 3 měsíce. Nakonec se dočkal, i když s devítiměsíčním zpožděním, ale je to tak. Spongebob a Vincour jsou spolu a jsou nejšťastnější na světě. A já s nimi. 🙂

Bohužel Laurent neměl takové štěstí a teď už běhá s Bábovkou na obláčku. V jeho případě jsem bohužel nesplnila to, co se ode mě očekává a nenašla mu tu pravou a jedinou rodinku, která pro něj udělá vše. Laurent byl v den svých osmiměsíčních narozenin uspán. Důvodem bylo upadnutí do komatu, kdy ošetřující veterinář naprosto mylně diagnostikoval cukrovku a aplikoval inzulín.

Tato věc zatím není dořešená a momentálně se nacházíme ve fázi, kdy nám právníci píší předžalobní upomínky, takže jsme celou věc postoupili Revizní komisi Komory veterinárních lékařů a čekáme na výsledek šetření.

Laurent aneb "kotě se silnou cukrovkou"

Laurent aneb „kotě se silnou cukrovkou“

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat