browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

První odstěhovalci

Posted by on 7.10.2015

Vůbec nestíhám, ale toto musí přestat, jelikož mám novinky, které jsou naprosto úžasné 🙂

Proběhlo u nás poslední očkování a čipování našich X-ek a zároveň jsme završili testovací sezónu na HCM u Buřtíka a Bábovky, kteří oba dopadli s negativním výsledkem, za což jsme moc rádi 🙂 A jelikož jsou již všichni chlupáči nachystáni na stěhování do nových domovů, tak se minulý týden hned dva odstěhovali.
Wolvík se odstěhoval na sever k Liberci, kde na něj čekala velká kočičí smečka spolu s velkým „bráchou“ Skittlíkem aneb mušketýří duo s bradkou bude vládnout zdejší smečce 🙂 Skittlík přijal Wolvíka naprosto skvěle, neproběhlo žádné prskání, praní apod. 🙂 Jsou z nich největší kámoši.
V sobotu se odstěhoval Zrzeček do Kladna za Evičkou a Ubíkem alias Buclíčkem, který malého brášku přijal s otevřenou náručí, nedá bez něj ani ránu, hrají si spolu, olizují se a Ubík nad ním drží ochranou tlapku.
Oba kluci (vlastně všichni 4 :)) mě velice překvapili svým přátelským přístupem a nadšením pro nového kamaráda, byť jsme nikdy neměli problémy s adaptací našich kočičáků, tak toto mi dělá obrovskou radost. Kluci mě utvrzují v tom, že naši kočičáci jsou prostě skvělí a úžasní a to nejen vzhledem, ale zejména povahou!
Děkujeme Aničce a její tlupě za super domov pro naše dva chlupáče a stejně tak i Evičce, která těm dvěma Kosím bratrům dopřává stejně úžasný domov. 🙂

[videojs mp4="http://eclat.cz/wp-content/uploads/2015/10/IMG_0732.mov"]

Další naše koťátka ještě čekají na své nové domovy. Foto se budu snažit přinést co nejdřív (jak náš malý Pekelník dovolí), proto sledujte i náš Facebook. 🙂

 

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat