browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Kočičácké novinky

Posted by on 6.9.2015

Uplynula nějaká doba a my tu jsme zase s novinkami. Trochu u nás proběhla škatulata hejbejte se, nicméně ale ne s odběrem koťátek, ale s rušením rezervací. Po třech měsících se uvolnil Vincour, který se měl stěhovat za Spongebobem. Vincour je aktuálně již k odběru a my bychom si pro nějak přáli tu nejlepší rodinku, která ho zahrne svou láskou.

Od včerejška je zadaný kocourek Wolverine, který si nové majitele získal svou bradičkou, stejně jako je vloni očaroval bradičkou Skittlík a tak se Wolvík bude stěhovat za svým skořicovým kámošem bílotlapkáčem. 🙂 Máme z toho radost, protože teď máme jistotu, že se další z našich koťátek bude mít skvěle a to je pro nás nejdůležitější!

V pátek se náš sněhový kvintet podrobil prvnímu očkování, vše zvládli skvěle a my pro ně hledáme nové majitele.. Koťátka budou k odběru začátkem října.

A jako hlavní novinka, ze které máme velkou radost je ta, že po šesti letech, co máme Evinku, se Buřtíkovi povedlo přesvědčit ji k sexuálním hrátkám a proto hrdě oznamujeme, že Evinka má svá druhá koťátka, resp. koťátko a to černého bikolora kocourka. Kocourek je krásná kulatá koule, jelikož je jedináček, tak má všechno mlíčko sám pro sebe a taky podle toho vypadá 🙂 Už pomalu rozlepuje očička a mě fascinuje jeho dokonale kulatá hlavička 🙂

P1230800

Posnažím se nafotit nějaké fotky všech našich mimin, pokud mi dá to naše mimino chvilku času 🙂

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat