browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Testovali jsme HCM

Posted by on 22.8.2015

Začátkem srpna jsme prováděli velké veterinární orgie. Vincour dostal první včeličku a protože chceme, aby noví majitelé měli nějaké zdravotní jistoty, tak jsme nechali vyšetřit čerstvě HCM. Testování se zúčastnili Rachna, Nenetka, Vopička (Uppsolina) a kastrátka Guccinka.

Jsme moc rádi, že můžeme oznámit, že všichni kočičáci prošli s negativním výsledkem. Jednotlivé certifikáty budou přidány na stránky jednotlivých kočkounů. Do konce září bude ještě otestována Šmudlinka a do konce roku to čeká i Buřtíka. Věříme, že se budeme moci pochlubit stejnými výsledky.
Koťátka rostou jako z vody, Vincour se bude zanedlouho stěhovat za Spongebobem, Zrzeček se nemůže dočkat kámoše Ubonga a zbytek mimin na nové majitele stále čeká. Doufám, že se mi v brzké době podaří aktualizovat (resp. založit) stránku s koťátky. Bohužel volného času je míň, než bych chtěla..

image

Užívejte zbytky léta plnými doušky 🙂

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat