browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Už je to tu…

Posted by on 7.7.2015

Po delší odmlce se vracíme s novinkami. Dlouho se nám dařilo odolávat a přesvědčovat holky, že teď koťata opravdu nee, ale nakonec jsme ustoupili. Nechci kočky ládovat nějakou chemickou antikoncepcí a zároveň nechci riskovat, že budou mít zdravotní potíže díky permanentní říji. No a tak došlo na koťátka.

Všechny holky to zvládly v průběhu června. Vincour coby Uppsoliny jedináček roste do krásy a začíná s ním být pořádná sranda. Už se na něj moc těší Spongebob, se kterým bude bydlet, protože potřebuje parťáka na lumpárny.

Vincour - rezervovaný

Vincour – rezervovaný

Jako velké překvápko pro nás byl Wolverin, který se prostě jednoho dne objevil v porodnici spolu s Vincourem. Nenetka to pěkně maskovala, nejen svou štíhlou linií, ale i průběžným pomroukáváním a lákáním Rachny k hrátkám… Wolverin je čokoládový bikolor (ticked), pravděpodobně nese skořicový gen.

Wolverine - volný

Wolverine – volný

A jako poslední se vyklubalo 5 koťátek naší Šmudlince. Všechny jsou v barvičkách, které jsme u nás ještě neměli, o to větší z nich mám radost. 🙂 Máme tři kluky a dvě holky – všechny v kombinaci krémové a červené s bílou (a s tickingem).

X-tra

X-tra

No a poslední staronovinkou je otec našich koťátek a tím je Rachna, který s námí bydlí od září 2014. Přiletěl k nám z ruské Jaroslavle. Je to takový kočičí oslík. Náš Honzák s ním může vytírat podlahu a on drží a je spokojen. 🙂

Kasimir alias Rachna

Kasimir alias Rachna

 


Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat