browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Vítejte v roce 2015

Posted by on 2.1.2015
PF 2015

PF 2015

Všem přátelům, známým i neznámým přejeme úspěšný a spokojený rok 2015. Nechť je naplněn splněnými přáními, radostí a spokojeností. Kéž jsou všechny bytosti šťastny! 😉

Největší a nejradostnější novinka je, že Spongebob po své nekonečně dlouhé smůle našel konečně milující domov! Bydlí v Praze na Malé Straně spolu s kočičím kámošem Adamem a je to největší mazlík a jedlík. Jsme moc šťastní, že konečně našel ten pravý domov, na který pravda čekal zatím nejdělé za celou historii naší chovatelské stanice, ale stálo to za to, protože je milovaným miláčkem. Je typickým příkladem toho, že i odrostlé kotě si zvyká bez problémů, hned první den byl jako doma a pánečka si omotal kolem tlapky. Přejeme mu z celého srdce spokojenost a stále plnou misku 🙂 Chybíš nám Spongíku <3

Spongebob jako asistent doslova u všeho

Spongebob jako asistent doslova u všeho

co víc dodat.. :)

co víc dodat.. 🙂

Taitík se odstěhoval do nové rodinky  o něco dřív. Jeho aklimatizace proběhla bez komplikací, hned první noc chrněl s novými páníčky v peřinách.

Na prodej na mazlíčky nám ještě zbývá kočička Ubekwenisha a kocourek Upenyu.

Upenyu

Upenyu

Upenyu je obrovský mazlík, neustále se cpe na klín a chce se mazlit. Najde se i pro něj ta pravá rodinka?

Ubekwenisha

Ubekwenisha

Ubekwenisha je lehce opatrnější povahy. V naší smečce bezproblémová, ale její důvěru si člověk musí zasloužit a získat svou trplěivostí. Je jí vidět na kukadlech, jak by si přála člověčí lásku a pomazlení. Už by také potřebovala milující hřejivou náruč.

Na prodej na chov máme ještě tři koťátka: Ubonga, Tetrise a Uwimanu. Všichni tři mají předpoklady pro to být výstavně úspěšní díky svým exteriérovým kvalitám. Všichni tři jsou také velcí mazlící a pořád by se chtěli mazlit.

Ubongo

Ubongo

Ubongo

Ubongo

Ubongo

Cobby kocourek na krátkých nohách, velké tmavě oranžové kulaté oči. Má krevní skupinu A, nese skořicový gen. Je obrovský jedlík a asistent. Pořád leze na kuchyňskou linku, kde hledá, co by snědl a asistuje u vaření.

Tetris

Tetris

Tetris

Tetris

Tetris

Kocourek s velkým srdcem, uvrněná vtěrka, super cobby postava, kvalitní hustá srst výborné kvality, velké oranžové oči. Krevní skupina A, může nést skořicový gen.

Uwimana

Uwimana

Uwimana

uwi

Uwimana

Skořicová želvovinová bikolorka s pihou krásy na čumáčku. Velice jemné povahy s velkou dávkou lásky. Její ojedinělé zbarvení ve spojení s dobrou stavbou těla, pěknou hlavou, malými oušky a velkými kukadly, posunuje zase skřicovou o kousek výš.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat