browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Skubík a Spongebob stále čekají na nové rodinky a náš nový přírůstek

Posted by on 4.7.2014

Spongebob stále vyčkává na svou novou rodinku. Projevuje se jako větší a větší mazlík. Chodí mi spát na klín, doprovází nás v noci do postele a u všeho asistuje.

Spongebob

Spongebob

 

Jeho bratříček Skubík je zase velkej kámoš s naším Honzíkem. Nechá si od něj líbit všelijaké tahání, protože Honzík už se natahuje po pohybujících se chlupaťácích. Skubik nám roste do krásy a uvažujeme, že bychom si místo Cumlíka nechali Skubíka, abychom nemuseli dělit tuto naši správnou dvojku..

Skubík a Honzík

Skubík a Honzík

Cumlík

Cumlík

 

Spongebob + Skubik

Spongebob + Skubik

 

Minulý týden jsme nechali vykastrovat naši Guccinku, která si bude užívat zaslouženého kočičího důchodu. Dala nám hromadu krásných koťátek, které dělají hodně parády nejen jako mazlíčci v ČR, ale i jako králové v CHS v Belgii u Hanne a Dietra nebo ve Španělsku u Patricie. Nezapomněli jsme ani na naši Nenetku, která je naší pýchou a teď převezme ono pomyslné žezlo právě ona. V blízké budoucnosti se chystá na zasloužený odpočinek i Induška, která si užívá za Guccinky pomoci svoje poslední „neplánovaná“ koťátka. Ve vhodnou dobu ji tedy čeká kastrace. A my jsme se rozhodli nechat si následníky trůnu. V první řadě to bude naše malá „strakatá“ princezna po Nenetce. Byl by hřích se takové krasavice vzdát a proto oficiálně představuji kočičku Te Voilá Enfin du Soleil Eclatant.

Te Voila Enfin du Soleil Eclatant

Te Voila Enfin du Soleil Eclatant

 

Jelikož Indušky koťátka jsou jak psi a mají po ní úžasnou povahu, tak si chceme nechat i Indušky následovnici. Která to bude se uvidí časem, jak koťátka porostou. Tentokrát se Induška s Buřtíkem smilovali a místo plné porodnice kluků nás obdařili 4 kočičkami a 3 kocourky.uberraschung

Toť naše poslední novinky a já pevně věřím, že v dalším příspěvku budu psát o skvělém novém domově nějen pro naše S-kové kluky, ale také pro koťátka z vrhu T, která budou k odběru koncem července – máme k dispozici dva kluky lilové bikolory.

Tetris

Tetris

Taita

Taita

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat