browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Once stále hledá novou rodinku

Posted by on 24.9.2013

Čas letí jak vítr a naše Once stále nenašla svou novou rodinku. Proto stále hledáme vhodné mazlitele, kteří se jí ujmou a poskytnou jí ten nejlepší domov, jaký je možné našemu miminku nabídnout. Once je mazlivá kočička, která si ráda hraje a kočičí parťák by pro ni byl výhodou, aby měla s kým skotačit. Miluje aportování papírových kuliček a plnou misku masa.

Malé aportující video naší Once můžete shlédnout zde:

Vzhledem k zvyšující se nabídce koťat bez PP nemá solidní chovatel moc šancí udat svá koťata na mazlíčka, jelikož zájemci by chtěli kotě nejradši zdarma a k tomu ještě pytel granulí. Bohužel toto není možné. O naše kočičky se staráme jak nejlépe umíme  a opravdu nebudeme koťátka prodávat za 5000Kč. Vzhledem k tomu, že se snažíme mít koťátka nejen typová, ale hlavně i zdravá, tak náklady na chov jsou v úplně jiných mezích, než má množitel koťat bez PP. Naše kočky pravidelně testujeme na HCM (více informací o tomto smrtelném onemocnění srdce se dozvíte na webu www.goisovka.cz) což je nyní poměrně velký problém u britských koček a setkala jsem se s mnoha majiteli britek, kterým jejich miláček na tuto nemoc zemřel. Proto není rozumné ohlížet se pouze na cenu koťátka, ale důrazně trvat na testech na HCM u obou rodičů koťátka. Nebudeme proto naše koťátka prodávat za cenu kotěte bez PP, jelikož naši chlupáči mají vyšší hodnotu, ať už proto, že to je opravdu britka a ne žádný mišmaš čehosi, co britku vzdáleně připomíná, nebo proto, že po zdravotní stránce mají naše kočičky nadstandartní péči.

Comments are closed.

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain