browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Máme nová koťátka

Posted by on 2.9.2013

Po roce jsme zopakovali stejné spojení jako vloni a máme velkou radost z malého Elmíka a malé Guccinky.  Koťátka se narodila 8.8.2013 a mají se čile k světu. Nejsme si jistí na 100%, ale vypadá to, že tentokrát máme obě koťátka dlouhosrstá. <3

kotataP

 

Malá Once už našla také svůj nový domov a bude dělat radost v Praze na Barrandově. Doma pro ni vše nachystají, aby měla bezpečný domov a v neděli se odstěhuje. Bude nám po ní moc smutno, ale věříme, že se bude mít skvěle.

Once

Další novinka, která nám udělala velkou radost, byla novinka výstavní. Na výstavu do Karlových Varů se až z daleké Belgie vypravila Hanne s Jalapeněm. Cesta nebyla marná a odváželi se domů pohár za sobotní vítězství v Best In Show a dokončený titul FIFe Champion. V neděli Jalapeno BIS nevyhrál, jelikož byl poražen losem v „souboji“ se somálským kocourem, ale my jsme i přesto velmi šťastní, že tato dlouhá cesta přinesla ovoce a Jalo se ukázal v celé své kráse. Ještě jednou gratulujeme Hanne i Jalapenovi a moc děkujeme za skvělou prezentaci!

JaloBIS

Comments are closed.

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde