browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Čokoláda

Posted by on 29.7.2013

Taky se u vás doma po čokoládě vždycky jenom zapráší? 🙂 U nás tomu nebylo jinak. Čokoládová kočička Opium byla volná jen na chviličku. V úterý 23.7. se odstěhovala na sever Německa, kde na ni čekala lilová medvědice Amber a spolu budou tvořit základnu v chovatelské stanici from Amber Tree. S novými majitelkami jsme si příjemně popovídaly a zasmály se a já věřím tomu, že naše malá čokoládočka se bude mít jako v bavlnce.

opium

O víkendu se přestěhoval do Prostějova i náš sladký kocourek Obelixíček. Těšili se na něj 2 čtyřnozí kočičí kluci a celá dvounohá rodinka. Obelixíček měl první noc trochu náročnou a proplakal ji, ale druhý den se oklepal a už doma řádí jako fotbalista s kuličkou. Velcí kocouří kluci ho přijali bez problémů a Obelixíček si získal srdce celé rodiny. Nepochybně i on bude mít skvělý domov, kde bude nálěžitě rozmazlován.

Naše lilové holky jsou stále obě volné k prodeji. Mají skvělou povahu, stále se chodí mazlit a tulit. Jestli u nás budou ještě dlouho, tak je už snad ani nikomu nedáme, protože si nás pěkně omotávají okolo tlapky 🙂

 

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat