browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Koťátkovské novinky

Posted by on 7.7.2013

Koťátka tento týden absolvovala svoje druhá očkování a vše zvládla s naprostým přehledem.  Obelixíček a kočička Opium se již těší na stěhování do nových domovů, kde budou dělat obrovskou radost novým majitelů.

Bohužel původní zájemci, kteří měli rezervovanou kočičku Once se ani neobtěžovali odpovědět na mé e-maily, že již nemají zájem a proto je Once opět volná k prodeji a my doufáme, že si najde milující rodinku, která ji zahrne láskou a bude ji rozmazlovat jak nejlépe bude umět. Koťátka se mohou stěhovat do nových domovů po 14.7.once

Na svého nového majitele stále čeká i lilová kočička Oilily, která je stejně jako sestřička Once světlounce šedivá. Má krátké silné tlapičky a super kvalitu srsti po tatínkovi. Hlavičku má pěkně kulatou s malými oušky. Oilily určitě nebude dělat ostudu v chovu a na výstavách a proto upřednostňujeme zájemce, kteří by ji chtěli jako posiluju pro svůj chov.

oilily

Další neopomenutelná zpráva je, že naše koťátka z vrhu N mají dne své první narozeniny a my jim přejeme dlouhý spokojený život a stále plné misky od jejich milujících páníčků!

narozeniny

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat