browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Výročí

Posted by on 16.4.2013

kotatao

Dnes je tomu přesně 5 let, co se u nás narodila první miminka.. od té doby uplynulo hodně vody a mnoho věcí se posunulo dál. Ať už to je moje fyzické posunutí, kdy jsem před necelými třemi roky vyměnila Moravu za Prahu nebo snad posunutí se v různých směrech v rámci mé chovatelské stanice. Za těch pár let jsme se hodně naučili. Ať už to, že mít přátele mezi chovateli je skoro nemožné nebo to, že všechno zlé je občas i k něčemu dobré..

Jsem moc ráda za lidi a troufám si říct i přátele nejen z řad českých chovatelů, které jsem za těch 5 let, kdy se nám podařilo odchovat nějaká koťátka, poznala. V mnohých případech mi byli učiteli, podporou i kritiky, za což jsem jim moc vděčná. V mnohých případech jsou to také rozmazlovatelé našich miminek a z tohoto „vztahu“, kdy na začátku byl chovatel a majitel, se vyklubalo nejedno krásné přátelství a já jsem moc ráda za to, že jsem všechny tyto lidi a kočkomily potkala.
Ne vždy byly v našem chovu šťastné chvilky a asi jako každý chovatel jsem již párkrát uvažovala, že všechny kočičáky vykastruju a bude klid.. ale ono to nějak nejde.. přirovnala bych to k závislosti na hracích automatech 🙂 ono se přece musí zase začít dařit.. 🙂

My jsme moc rádi, že naši mazlíci dělají radost nejen rodinkám v ČR, ale i v zahraničí, kde se v mnohých případech nenechají zahanbit ani na výstavních molech.

Ovšem dost nostalgie a také jedna novinka.. 🙂
Jen o 2dny se Induška netrefila a měli bychom na den přesně koťátka, ale byla rychlejší.. v neděli 14.4. přivedla po dvou letech na
svět svá čtvrtá koťátka. Více informací přineseme později 🙂

image

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich