browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Máme nový přírůstek!

Posted by on 26.3.2013

jerob

Spolu se spuštěním našich nových stránek si Vám dovolujeme představit našeho nového kocourka, který bude velkým přínosem pro náš chov. Přiletěl k nám v noci na začátku března po cestě dlouhé skoro 5000km a hned druhý den byl jako doma. Horší to měla Nenetka, která na něj dlouhou dobu prskala a vrčela, ale dnes už spolu řádí jak Černá ruka. Jen je to pořád uražená kočička a nebaví se s námi… 🙂 Jerob alias Buřtík je v barvičce, která byla vždy mým tajným snem, ale jak s oblibou říkám, sny jsou od toho, aby se plnily.. Proto když jsme viděli, že je na prodej a navíc nese skořicový gen, tak ke konečnému rozhodnutí vedla už jen krátká cesta..

Buřtík je nejen absolutně dokonalý v typu, ale i povahově. Pořád by se chtěl mazlit a hrát si. Má krásnou kulatou hlavičku s malými dobře posazenými oušky a krátký čumáček. Jeho krátké coby tělíčko běhá na krátkých silných tlapkách a ohání se kraťoučkým ocáskem.. Je naprosto neodolatelný, když na nás vyvalí svoje obří tmavě oranžová kukadla.

Jsme moc rádi, že vrní zrovna v naší posteli a doufáme, že on bude stejně spokojený s námi!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain