browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Koťátka se odstěhovala + novinky z Belgie

Posted by on 4.12.2012

Koťátka se už rozeběhla do svých nových domovů. Nutíček se přestěhoval do Španělska a bude si užívat jižanského vzduchu v Barceloně. Flufík se odstěhoval do Polska, kde bude dělat společnost pár naháčkům a čokoládové britské krasavici Nubirce od naší kamarádky Laďky z CHS Silky Babe.

flufik

Jak jsme již avizovali dříve, tak Nenetka s námi zůstala doma a my jsme moc rádi, že se to konečně povedlo a máme koťátko z výborných linií, které nese skořicový gen a má úžasnou povahu a to neříkám jen proto, že je z našeho chovu.

nenetice

Další novinky přichází průběžně z Belgie od Dietra a Lancelota, který září svou čokoládovou hvězdou na výstavním molu. Stačí jedna výstava a z Lancelota bude Inter Champion. Nominace do Best in show už ani nepočítáme a prvenství v barvě – BIV – jsme už taktéž přestali počítat. Jsme na Lancelota i Dietra moc pyšní a přejeme mnoho dalších úspěchů! 🙂

lancelot

 

Tímto jsme úspěšně zakončili rok 2012 a pomalu chystáme plány na rok 2013. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain